Hyn për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.
Shitni Bleni Reklamoni Online
Thjeshtë, shpejtë dhe efikase

Shes VOX LED TV 32 inç 81cm Tip i ri Privatë individ

1 muaj më parë   Elektronik   Preshevë   48 shikime
110 €
  • shes-vox-led-tv-32-inc-81cm-tip-i-ri-big-0

Çmimi: 110 € Marrëveshje


Shes VOX LED TV: 32 inç 81cm Tip i ri e ka Resiverin per programet e Kabllor si prsh... te Dardania Kabllor etjera punon vetem me nje Digitron.

 

Detaje Shtesë

Modeli
Vox