Hyn për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.
Shitni Bleni Reklamoni Online
Thjeshtë, shpejtë dhe efikase

Shitët Banesa 60m2, në Qendër të Preshevës! Privatë individ

1 muaj më parë   Pasuri të Paluajtshme   Preshevë   60 shikime
Na kontaktoni
  • shitet-banesa-60m2-ne-qender-te-presheves-big-0

Çmimi: Na kontaktoni Marrëveshje


Shitët Banesa 60m2, në Qendër të Preshevës!Posedon 2 Dhoma  e një Kuzhinë,Kati Përdhesë ,Çmimi sipas marveshjes.Të intresuarit munden të lajmrohen ne këte kontakt MobTel,WhatsApp/Viber:+381-(0)637492933.

 

 

Detaje Shtesë

Madhësia
1
Dhoma
2
E mobiluar
No
Lloji i Ndërtesës
Apartment
Parking
Po