Hyn për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.
Shitni Bleni Reklamoni Online
Thjeshtë, shpejtë dhe efikase

Shitet shtëpia ne qender te Preshevës test Privatë individ

2 muaj më parë   Pasuri të Paluajtshme   Preshevë   118 shikime
5 000 000 €
  • shitet-shtepia-ne-qender-te-presheves-test-big-0
  • shitet-shtepia-ne-qender-te-presheves-test-big-1

Çmimi: 5 000 000 € Marrëveshje


Shitet shtëpia ne qender te Preshevës test 

Detaje Shtesë

Madhësia
250
Dhoma
8
E mobiluar
Yes
Lloji i Ndërtesës
Shtëpi