Hyn për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.
Shitni Bleni Reklamoni Online
Thjeshtë, shpejtë dhe efikase

Shitet vetura mercedes test test Privatë individ

1 muaj më parë   Automjetet   Preshevë   51 shikime
1 100 €
  • shitet-vetura-mercedes-test-test-big-0

Çmimi: 1 100 € Marrëveshje


shitet vetura mercedes test test shitet vetura mercedes test test

Detaje Shtesë

Marka
Mercedes
Viti
2000
Karburanti
Diesel
Transmetuesi
Manual
Gjendja
i Përdorur
Kilometra
1000
Veçoritë:
Klima
GPS
Sistemi të Sigurisë
Gome rezervë