Hyn për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.
Shitni Bleni Reklamoni Online
Thjeshtë, shpejtë dhe efikase

Shitet vetura test 123456 Privatë individ

3 javë më parë   Automjetet   Preshevë   15 shikime
Na kontaktoni
  • shitet-vetura-test-123456-big-0

Çmimi: Na kontaktoni


shitet vetura  test 123456 shitet vetura  test 123456 shitet vetura  test 123456 shitet vetura  test 123456 shitet vetura  test 123456 shitet vetura  test 123456 shitet vetura  test 123456 shitet vetura  test 123456

Detaje Shtesë

Ngjyra
Kuqe
Marka
Mercedes
Viti
1991
Karburanti
Benzin + Gas(Plin)
Transmetuesi
Manual
Gjendja
i Përdorur
Kilometra
100001
Veçoritë:
AirBag
Klima
GPS
Sistemi të Sigurisë
Gome rezervë